Mutfak Dolapları

 


Vizyonumuz

 

Kuruluşunu takip eden yıllar özellikle toplu konut sektörüne ağırlık vermiş, ahşap işleri ve dekorasyon konularında 2000'i bulan toplu konut projesine hizmet vermiştir. 1990 yılında yaptığı yatırımlarla özellikle mutfak ve banyo imalatına odaklanmıştır. Postforming ve softforming üretim imkanlarına da sahip olan Firma, bilgisayar destekli teknolojilerle ileri boyutlara taşıdığı kalitesi ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile kısa sürede sahasında önde gelen üreticiler arasına girmeyi başarmıştır.

 

Taşkınlar Mobilya İmalat ve Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti , Taşkınlar Mutfak ve mobilya markasıyla her yaştan ve kuşaktan büyük ilgi ve beğeni toplamaktadır.

 

Tasarımlarında farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren Taşkınlar, kalitesiyle de aranan bir marka olmuştur. Bu kalitenin arkasında üretim süreçlerinde kullanılan teknoloji ve detaylara verilen önem büyük rol oynamaktadır.

 

Sürekli yenilenen ve güncel beklentileri karşılamakta büyük başarı yakalayan Taşkınlar mutfak ve banyo ürünleri Avrupa Ülkelerinde de her geçen gün artan bir taleple karşılaşmakta ve yurtdışına da ihraç edilmektedir.

 

Müşteri ihtiyaç ve hizmetlerine yönelik sürekli kendimizi yenileyerek her geçen gün daha kaliteli ürünler üretmek ve sektörde üretimin her aşamasında dünya standartlarında kaliteyi yakalayarak satış sonrası müşteri hizmetimizle müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartarak müşterilerimizin yasam tarzını farklılaştırmak.

 

Misyonumuz

 

Taşkınlar Mutfak Tasarımdan uygulamaya kadar olan süreçte, deneyimli kadrosuyla estetiğe ve ergonomik ihtiyaçlara uygun üretim gerçekleştirir. Her aşamada ekonomik çözümler sunar. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmaların, iç mekan tasarımında aradığı estetik ve kaliteyi son kullanıcı için büyük titizlikle üretir.Taşkınlar Mutfak, sizin için düşünür, araştırır, enforme eder, konseptlerin ve ihtiyaçların belirlenmesine yardımcı olur.

   

Talep olmaksızın, yaşam alanınızdaki zafiyetleri tespit ve tedarik eder, çözümler sunar. zengin modül, yüzey ve aksesuar seçeneklerinin yanı sıra, özel tasarımlarla mekanınızı sizinle bütünler. Tüm mekanlarda, hayalinizi uzman kadrosuyla tasarım yaparak projeye dönüştürüp uygular. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerin kullanıldığı tüm ürünler, konfor ve kullanım kolaylığı üzerine kurulmuştur.

 


Kampanyalardan ve yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olunuz.


Taşkınlar Mutfak Tasarım Proje Uygulama

Yusuf Taşkın

Atışalanı Cad No:63/A Esenler / İSTANBUL

0.212.562 44 53 - 0.212.611 13 34
0.533.926 05 68 - 0.532 215 09 60

0.212.562 44 57

info@taskinlarmutfak.com


Taşkınlar Yapı Dekorasyon, Taşkınlar Mobilya, Mutfak Mobilyaları, Mutfak Modelleri, Mutfak Dolabı, Banyo Dolapları, Banyo Dolabı, Banyo Dolabı Çeşitleri, Esenler Mutfak Dolabı


Taşkınlar © Tüm Hakları Saklıdır.